“Pak dashni…”, ja çfarë po përgatit modelja shqiptare (FOTO)

0
66

Këtë verë, hitet verore sa vinë dhe shtohen dhe ne na ngelet vetëm të kemi energjinë e duhur për t’i shijuar dhe kërcyer. Dhe siç është trend në sezonin e verës artistët bashkohen duke sjellë produkte të “zjarrta”. Të fundit që kanë bashkuar forcat për një projekt të ri janë Majk Kaveli dhe Bardhyl Idrizi, ose thjesht Bardhi siç njihet edhe me emrin e artit.

Këtë lajm e ka bërë vetë të ditur dyshja duke postuar në instastory, prapaskenat e videoklipit. Ajo çfarë ra në sy ishte prezenca e modeles seksi shqiptare, Kejvina Kthella.

Ajo do të jetë protagoniste në klipin e këngëtarëve. Modelja nga ana tjetër ka postuar në profilin e saj në Instagram disa foto provokuese mbi shtrat, shkëputur nga xhirimet e klipit.

“Pak dashni ama ama.”

Me prezencën e Kejvinës dhe temperaturave të nxehta të verës, pritet që kënga të jetë ritmike. Ndërkaq kujtojmë se për temën e shumë diskutuar “Dubai Porta Potty” reagoi edhe modelja dy javë më parë. Përmes disa statuseve në Instagram, Kejvina shkruante:

“Po shyqyr doli ajo tipja duke ngrënë m*t që të kishit me çfarë të merreshit këto ditë. Presim të dalë ndonjëra në Maldives duke pirë sh*rrë që të na shani.”

Ajo nuk e kurseu as ofendimet për ndjekësit që i quajti ‘barbona’ teksa shtonte se do ndiqte rrugët ligjore për këdo që dëmtonte imazhin e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)