Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Politika që po i ul kokën Robert Ndrenikës

Nga Media 0

Nga Klaudja Karabolli

Nuk ja fal shtetit tim që detyron të madhin Robert Ndrenika të qëndrojë kokë ulur përballë politikës! Nuk fal që Ndrenika lë teatrin dhe rropatet rrugëve në mbrojtje të tempullit të artistëve! Turp!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej