Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Politika dhe muzika/ Safet Gjici, nderi i Kukësit (film)

Nga Media 0

Muzika dhe politika shqiptare po bëhen të pandara. Safet Gjici ende pa u konfirmuar si kandidat për kryebashkiak të Kukësit, e ka gati këngën. Presidenti i skuadrës së Kukësit cilësohet si nderi i këtij qyteti në vargjet e këngës me çifteli.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej