Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policia e Durrësit jep të dhëna për aksidentin ku u plagosën 2 efektivët

Nga Klodiana 0

Policia e Durrësit jep informacione zyrtare për ngjarjen e ndodhur në orët e para të ditës së sotme ku u plagosën 2 efektivët tek Ura e Dajlanit.

Mësohet se automjeti i Patrullës së Përgjithshme është goditur nga mbrapa nga një mjet tip “Volkswagen”, drejtuesi i të cilit është shoqëruar në ambjentet e Policisë.

Njoftimi i plotë

Më datë 29.02.2020, rreth orës 02:00, në vendin e quajtur “Ura e Dajlanit”, automjeti i Patrullës së Përgjithshme që ishte duke patrulluar në zonë është goditur nga mbrapa nga një mjet tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin E.J., 22 vjeç, i cili drejtonte mjetin nën efektin e alkoolit në masën 0.44 mg/l. Si pasojë e goditjes janë lënduar lehtë pa asnjë problem për jetën dy punonjës policie. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe shkakun e aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej