Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policët anglezë kanë të njëjtin sens humori me Donald Trump (foto)

Nga 27-shi 0

Mediave të huaja nuk u shpëton as dhe një detaj, sigurisht nga ata më të rëndësishmet deri tek ato më qesharaket.

9gag ka postuar sot një foto të policëve anglezë që shoqërojnë presidentin amerikan Donald Trump.

Siç e shihni, policia ka të njëjtin sens humori me Trump.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej