Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Po gërmonin për kanal, punonjësit e UKT gjejnë granatë të paplasur tek Drejtoria e Policisë

Nga Ejona 0

Ditën e sotme afër Drejtorisë së Policisë Tiranë teksa punonjësit e UKT po gërmonin për një kanal, kanë gjetur një granatë e paplasur.
UKT po punon në rrugën Vangjel Furxhi në kryeqytet për të shtruar një tubacion dhe gjatë punës është gjetur granata e paplasur.
Ndërkohë po pritet që ekspertët të bëjnë çmontimin e saj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej