Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Po e shkruan vetë fundin e tij

Nga 27.al 0

Nga Mesila Doda

Nuk ka më asnjë argument… nuk gjen dot më asnjë alibi, asnjë mbështetje…
I vetëm në çmendurinë e tij, po tenton një akt alla-Chavez duke tentuar të çbëjë gjithë sistemin me një parlament gjysmagjel e që nuk përfaqëson më askënd.
Në këtë humnerë shqiptarët nuk do ta ndjekin dhe çdo akt do të konsiderohet ilegjitim dhe atentat ndaj sistemit demokratik në vend.

Aspiranti për diktatoruc po e shkruan vetë fundin që meriton dhe do jetë ngjarje tejet e trishtueshme në historinë politike shqiptare, fundi i tentativës së tij të marrëzisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej