Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Plazh pa taka dhe makeup/ Ja si duket bukuroshja shqiptare Nevina Shtylla

Nga Ejona 0

Nevina Shtylla është një ndër moderatoret më simpatike dhe më të dashura të ekranit shqiptar.

Bukuroshja e skenës shqiptare njihet për karakterin e saj mjaft të përmbajtur. Por ja si duket ajo në plazh dhe pa taka dhe pa make up.

“Plazh pa taka dhe makeup”, shkruan Nevina në një postim në rrjete sociale e cila ngjan e si një rreze dielli.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej