Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përplasen tre makina në Tiranë, nuk raportohet për të lënduar

Nga Ejona 0

Një aksident i shumëfisht ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Fatmirësisht, nga raportimet e para mësohet se nuk ka persona të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Vaso Pasha”. Paraprakisht dyshohet se ka qenë shoferi i taksisë ai që ka shkaktuar aksidentin. Njëra nga makinat ka qenë e parkuar në momentin kur është goditur nga taksia.

Nuk dihet ende se si është përfshirë në aksident mjeti i tretë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej