Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përplasen dy makina dhe një motor në Shëngjin, plagosen tre persona

Nga Klodiana 0

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Shëngjin. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Mësohet se njëri prej të plagosurve është në gjendje më të rëndë shëndetësore. Dyshohet se nga përplasja e dy automjeteve me një motor kanë mbetur të plagosur tre persona.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të sqaruar rrethanat e plota të saj.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej