Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përplasen dy automjete në Elbasan, 6 të plagosur

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Si pasojë e ngjarjes janë plagosur disa persona. Incidenti ndodhi në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.

Në aksident janë përfshirë dy automjete.

Paraprakisht raportohej se nga kjo përplasje 6 persona kanë mbetur të plagosur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej