Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përgjimi i katërt/ Gjiknuri bisedon me Imer Lalën: Tërmet, tërmet e ke bë! I q**ë rrobt… (film)

Nga 27.al 0

Vijojnë publikimet e video-përgjimeve për blerjet e votave nga Partia Socialiste për zgjedhjet e vitit 2017 në Shqipëri nga gazeta më e madhe gjermane “Bild”.

Në përgjimin nr.4 të ditës së sotme, është një telefonatë mes Ymer Lalës, i ati i deputetes Reme Lala, dhe ish-ministri Damian Gjiknuri. Të dy dëgjohen të gëzuar teksa, siç kuptohet, festojnë për rezultatin e fitores me mbi 1 mijë vota.

Përgjimi 4:

Imer Lala: Po zotëri

Damian Gjiknuri: Tërmet, tërmet. Obobo tërmet i q*ve nënën!

Lala: Shife ça kemi ba ne të dy

Gjiknuri: Tërmet

Lala: Ej, po më shkrujti ai robi

Gjiknuri: Ëhë

Lala: I thash unë a po fle gjumë, jo mor tha jam habit. Jam habit me Selishtën e Luzni. I thash a ske njof Damian Gjiknurin e unë nga mua nga afër.

Gjiknuri: Hahaha, tërmet, tërmet

Lala: Hajde më qafsh, le të mbaroj

Gjiknuri: I qimë robt, më duket se doli llafi jot, mbi 1000

Lala: Ore me gjithë mend, ti smë paske njof nga afër mu

Damian Gjiknuri: Edhe ti mua, edhe unë ty

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej