Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përgjimi i 15-të/ Biznesmeni Bekim Krashi blen votat me 50 mijë lekë (film)

Nga 27.al 0

Gazeta më e madhe europiane “Bild” ka publikuar përgjime të tjera në lidhje me blerjen e votave për zgjedhjet e vitit 2017.

Në video përgjimin numër 15, biznesmeni Bekim Krashi merr në telefon një person ku i blen votat për 50 mijë lekë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej