Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përfshihet nga flakët një hotel në Rrugën e Kavajës

Nga Media 0

Një hotel në Rrugën e Kavajës në kryeqytet është përfshirë nga një zjarr i përmasave të mëdha. Dy zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, por e kanë të vështirë të ndërhyjnë pasi hoteli është në rikonstruksion. Mësohet se në hotel janë futur edhe disa efektivë të policisë pasi nuk dihet nëse ka persona të bllokuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej