Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përdhunimi i 15-vjeçares/ Gazetarja ironizon keq Besa Shahinin: Je zgjuar o yll? Po flokët ku i kreh mi?

Nga 27-shi 0

Gazetarja e njohur Anila Hoxha ditën e sotme ka ironizuar keq ministren e Arsimit, Besa Shahini, e cila është revoltuar me reagimin e kësaj të fundit për rastin monstruoz të përdhunimit të 15-vjeçares në Kamëz.
“Mirëmëngjes Ministre e Arsimit. Je zgjuar apo po fle o yll? Shkëlqeje dje, yll …yll..yll..yll të them. Ku i kreh floket mi?” e pyet me nota ironie gazetarja.
Kjo ngjarje ka shokuar mbarë opinionin publik dhe kujtojmë se ditën e djeshme, përmes në video-mesazhi në rrjetin social Facebook, Shahini u tha nxënësve se “po nuk denoncuat, s’kemi si i dënojmë”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej