Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pensionistët e braktisur, si po përballen me varfërinë dhe frikën nga COVID-19 (film)

Nga Media 0

Të vetmuar e në kushte të vështira ekonomike, në pamundësi për të blerë bukë, ujë e ilaçe, të moshuarit janë më të kërcënuarit nga COVID 19.

Ata presin ndihmën e institucioneve në këto ditë të vështira izolimi.

Ndiqni pa koment, rrëfimet prekëse të Lefterisë nga Vlora, Elisabetës nga Saranda, Mersinit nga Thumana, Qanies e Havasë nga Librazhdi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej