Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pengmarrje në Vlorë, në pranga dy shtetas, një tjetër në kërkim

Nga Ejona 0

Policia e Vlorës ka arrestuar dy shtetas që dyshohet të jenë pengmarrësit e një 30-vjeçari. Personat e arrestuar janë Damjano Rrapaj dhe Aleksandër Gjatari, si dhe në ndjekje bashkëpunëtori tyre me iniciale K.Gj. Policia bëri të ditur se këto persona kanë marrë me dhunë dhe mbajtur peng 30-vjeçarin me iniciale Y.K.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej