Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pas 40 minutash nga takimi me Metën/ Topi: Zgjidhja e krizës nuk vjen nga jashtë

Nga Ejona 0

Ish-presidenti Bamir Topi ka zhvilluar mbrëmjen e sotme një takim 40 minutësh me presidentin Ilir Metën.

Pas takimit Topi u shpreh se me Metën u diskutua për krizën institucionale.

“Unë respktova vendimin e metës për takim. Folëm për Gjykatën kushtetuese dhe krizën institucionale.

Ne mund të japim mendime por zgjidhja nuk vjen nga jashtë.  Kjo është përplasja më e pa precdentë”, tha Topi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej