Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Parulla “Rama Ik” shfaqet edhe në San Siro

Nga 27-shi 0

Jo vetëm nga stadiumet Shqiptare, por kryeministri i Shqipërisë nuk po gjen qetësi edhe në stadiumet Europiane. Parulla “Rama Ik” është shfaqur edhe në “San Siro”, në derbin e Milanos mes Interit dhe Milanit.

Kujtojmë se që prej ndeshjes Shqipëri-Francë në “Air Albania Stadium” thirrjet dhe parullat “Rama ik” janë shfaqur çdo javë në stadiumet shqiptare, për të vendosur qershinë mbi tortë në derbin e Milanos.

Foto është publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Ja postimi i Berishës:

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej