Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Parku i Madh i Tiranës/ Malltezi: Kaq shumë para ju sjell betoni?!

Nga Klodiana 0

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në PD, Jamarbër Malltezi denoncon se përveç pallateve dhe kullave që mbijnë si kërpudha në të gjithë kryeqytetin, pas nuk mbetet as Parku i Madh.

Teksa poston edhe një foto, Malltezi shpreh habinë pse gjithçka në qytet duhet bërë me beton.

“Prapë beton në Parkun e madh të Tiranës. Kaq të pashkolluar janë apo kaq shumë para ju sjell betoni saqë nuk dinë të bëjnë një instalacion me dru por të gjitha me beton?”, shkruan Malltezi.

Image

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej