Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Panucci: Me ekip të plotë shkojmë në Europian, për të ardhmen time pyesni Dukën

Nga Media 0

Në prag të miqësores që Shqipëria do të luajë nesër në mrëmje në “Elbasan Arena”, ka dalë në konferencë për shtyp trajneri Christian Panucci.

Ai thotë se me skuadrën e plotë Shqipëria mund të shkojë në Europian, ndërsa sa i përket të ardhmes së tij ai tha që këtë përgjigjie e jep Duka.
“Na mungojnë 6-7 lojtarë dhe për një ekip si Shqipëria janë shumë. Me skuadër të plotë ne mund të shkojmë në Europian. I marr unë përgjegjësitë për rezultatet e Kombëtares. Sa për të ardhmen time, duhet të pyesni Dukën”, deklaroi tekniku italian i kuqezinjve.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej