Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pamjet e sherrit në ish-Bllok, të rinjtë përleshen në mes të ditës brenda lokalit (film)

Nga Klodiana 0

Dalin pamjet e sherrit masiv të ndodhur në ish-Bllok pasditen e djeshme. Mësohet se të rinjtë kanë nisur fillimisht një sherr për motive banale, pastaj debati ka agravuar në përdorimin e karriegeve dhe shisheve.

Në videon e siguruar nga ABC News duken rreth 7-8 persona, të gjithë të moshave të reja që qëllojë njëri tjetrin me sende të forta.

Ata janë shoqëruar në komisariatin e Policisë për të dhënë dëshmi lidhur me ngjarje, ku kanë pranuar se janë konfliktuar për shkaqe banale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej