Pamje/ I bie të fikët në krahët e Unikkatil-it

0
35

Reperi i famshëm shqiptar Unikkatil, emri i vërtetë i të cilit është Viktor Palokaj, ka shumë fansa të cilët e ndjekin në koncertet që ai zhvillon.

Unikkatil-i mesa duket ka fansa të çmendur të cilët e mbështesin, megjithatë një situatë e pazakontë e artistit është regjistruar duke qënë një ngjarje e veçantë në të njëjtën kohë pasi po bëhet virale në rrjet.

Në video del një fans i Unikkatil, i cili duket se po e takon reperin për herë të parë dhe nga emocionet i bie të fikët. Fillimisht ai afrohet te reperi, dalin në foto së bashku dhe pasi Unikkatil-i e përqafon dhe i thotë “ta ha zemrën” fansit i bie të fikët.

Unikkatil-i ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi me publikimin e këngës së re me titull “Po eci”, që shënon rikthimin e tij në muzikë pas dy vitesh.

Menjëherë pas publikimit të këngës, në rrjetet sociale ka nisur të komentohet nëse reperi i ka bërë ‘diss’ Fero dhe Duda, të dy me prejardhje nga Gjilani.

Këta dy të fundit në intervistat e tyre dhe në rrjete sociale e kanë quajtur Unikkatilin “picamen”, duke aluduar se reperi në fjalë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është punonjës në piceri. Unikkatil i është përgjigjur këtyre deklaratave përmes këngës së fundit, ku thotë:

“Mu picamen? S’je n’veti jo. Qato nuk kom folë se shihet me kohë. Vlej do milion p***, ti as ni trohë. Çka merr n’koncert ti unë lypasv’ i dho”.

Kjo gjë nuk është pritur mirë nga Fero i cili ka reaguar menjëherë në rrjetet sociale. Teksa ka shpërndarë këngën e rivalit në Instastory ai sërish e quajti ‘picamen’ duke bërë ironi me klikimet.