Pak orë para finales/ Ultrasit e Romës dhe tifozët e Feyenoord “bashkohen” në pedonale (VIDEO)

0
160

Tani në Tiranë qytetarët  kanë shijuar pak nga spektakli i tifozëve italianë që kanë kënduar në kor së bashku. Një video vërtet e bukur, teksa shihet se edhe një e moshuar shqiptare ka qenë e mahnitur dhe impresionuar nga situata në fjalë. Ajo ka nisur t’i duartrokas tifozët e Romës në formën e mbështetjes.Po ashtu edhe tifozët e ekipit holandez të Feyenoord kanë populluar Pedonalen, zonë e dedikuar enkas për ta për të ndjekur ndeshjen e finales së Conference League.

Në orët në vijim pritet që Pedonalja të jetë e tejmbushur nga tifozët e ekipit holandez.