Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pa mësuesit s’do ishin as mjekët, gëzuar pishtarë të dijes!

Nga Media 0

Pa mësuesit nuk do ishin mjekët, shkencëtarët, ekonomistët e shumë të tjerë. Pa përcejellësit e dijes vështirë që dija të përhapej ndër breza. Nëse mësuesit ndihen të pa vlerësuar nga politikat arsimore, sot është dita që së paku t’i ngrohim me fjalë. Gëzuar pishtarë të dijes, jeni ju pa jemi ne.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej