Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

OSHEE sekuestron Ujësjellësin Vlorë, njihuni me shifrat marramendëse të borxhit

Nga Klodiana 0

Një skandal duket se së fudmi ka marrë zë në media dhe po bëhet publike.

Mësohet se OSHEE ka sekuestruar Ujësjellësin e Vlorës, për shkak se subjekti ka një borxh kolosal në OSHEE.

Borxhi llogaritet rreth 9 miliardë lekë e kjo e llogaritur deri në vitin 2018.

Ndërkaq bëhet me dije se në shkurt të këtij viti është urdhëruar sekuestro konsevative nga ana e OSHEE për Ujësjellsin Vlorë.

/faxweb/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej