Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

OSHEE: Ja zonat në Tiranë ku do të ndërpritet energjia elektrike

Nga Klodiana 0

OSHEE bën me dije se nesër dhe pasnesër, në datat 13 dhe 14 qershor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në Tiranë.

Përmes një njoftimi për mediat,  OSHEE njofton se ndërprerja e energjisë do të bëhet për shkak të rikonstruksionit të disa kabinave.

Njoftimi i OSHEE:

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 13-14 qershor do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë.

📍📍 13 qershor/09:30-15:00

rruga “Androkli Kostallari” pranë rrugës “Don Bosko”, rruga “Haxhi Hysen Delliu”✔

📍 09:00-15:00

Rruga e Dajtit, rruga “Muhamet Deliu”✔

📍 09:00-16:00

rruga “Pandi Dardha”, rruga “Andrea Mano”, rruga “Njazi Meka”✔

📍 09:00-13:00

rruga “Ali Jonuz Frasholli”, rruga “Ymer Beqiri”✔

📍 10:00-14:00

rruga Ram Sadrija”, prane rruges “5 Maji” pjesërisht, rruga “Abedin Cici, rruga “Gani Strazimiri” ✔

📍📍 14 qershor/09:00-15:00

Kodër Mëzez pjesërisht, Fushë Mëzez pjesërisht, rruga “Mine Peza”, rruga “Sitki Cico”✔

📍 9:30 deri 15:00

rruga e Dibrës pjesërisht, rruga “Thanas Ziko” , rruga “Mehmet Brocaj”✔

📍 09:00-16:00

rruga “Pandi Dardha”, rruga “Jorgo Plaku”✔

📍 04:00-16:00

rruga “Fuat Toptani”, rruga “Mahmut Daci” pjesërisht, tek Vilat Gjermane✔

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej