Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“O çuna, po pushoni o jua q***** ropt!”, moderatorja shqiptare shpërthen në mes të emisionit (film)

Nga 27-shi 0

Një video e një moderatoreje shqiptare më një fjalor tepër të rëndë po bën xhiron e rrjetit.

Gazetarja Marsela Topi ka shpërthyer në fjalor banal, në transmetim live.

Moderatorja ka qenë duke drejtuar emisionin “Fakt Plus”, në Tv Apollonia, në Fier, teksa iu është drejtuar djemve te regjia, duke iu kërkuar të ruajnë qetësinë.

“O çuna, po pushoni o jua qif*ha rropt”, thotë e tensionuar moderatorja.

Të ftuarit në studio po flisnin për vendimin e Këshillit Evrpian për mos hapjen e negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut me BE.

Video e siguruar nga faqja zyrtare në Instagram i opinionistit Olti Curri:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej