Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nuk u kandidua për Bashkinë e Sarandës/ Kryetari i PS-së emërohet në krye të Kadastrës

Nga Ejona 0

Një nga emrat më të përfolur për të garuar për kryetar Bashkie i Partisë Socialiste në qytetin e Sarandës, Ardian Kola është emëruar në krye të Kadastrës.

Kola, i cili është aktualisht kryetari i PS-së në këtë qytet, është emëruar në krye të institucionit më të ri, Agjencisë së Kadastrës, e krijuar pas bashkimit në një të ALUIZNI-t dhe Hipotekës.

Ndërsa për Bashkinë e qytetit, PS do të garojë me mjekun e njohur Adi Gurma, përballë kandidatit të pavarur Ilir Nikolla.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej