Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Nuk jemi dele”/ Flor Binaj reagon ashpër ndaj propozimit të Ramës: Nuk i bindem urdhrave të një njeriu që…

Nga Ejona 0

Aktori i humorit, Florjan Binaj pas propozimit të kryeministrit Edi Rama, që dita e dielë do të jetë nga muaji mars pa makina, ka reagar ashpër duke thënë se nuk do ti bindet udhrit të këtij njeriu që shkel të drejtat e tij.
Ai përmes një postimi në rrjetet sociale ka theksuar se qytetarët e këtij vendu nuk janë dele.
“Unë nuk pranoj t’i bindem urdhrave të një njeriu që më shkel të drejtat e mia. Duke më mohuar lirinë time në emër të surrealizmit të tij. Ti mund të jesh çfarë të duash por unë dhe qytetarët e këtij vendi, nuk jemi dele”, shkruan aktori.

Screenshot_9_copy_copy.png

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej