Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nuk çajmë kokë nga të ftohtët. Vlonjati lahet në 3 janar (film)

Nga 27-shi 0

Pavarësisht temperaturave minus duket se plazhi lidhet ngushtë me vlonjatët. Në ditën e tretë të këtij viti, teksa temperaturat janë tepër të ulëta nuk kanë munguar ndonjë syresh që sfidon motin e ftohtë.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga abcnews.al, një vlonjat po lahet sot në det.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej