Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Njihuni me truprojën simpatike të kryeministrit Rama (foto)

Nga 27-shi 0

Mes personave që kujdesen për sigurinë e kryeministrit Edi Rama është edhe një vajzë, e cila kohët e fundit ka fituar edhe vëmendjen e mediave.

Ajo njihet si Jola.P. dhe në pamje të parë është një brune simpatike, me flokë të gjatë dhe figurante për kamerat e televizioneve.

Ajo është parë disa herë në daljet publike të kryeministrit, siç dallohet dhe në fotot si më poshtë:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej