Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Një trio deputetesh

Nga Klodiana 0

Kryetarja e Grupit Parlamentar Demokrat, Rudina Hajdari, është fotografuar në aeroportin e
Rinasit në shoqërinë e zyrtarëve të Qeverisë dhe mazhorancës. Fotot janë publikuar nga faqja
“Respublica”.

Në foto shihet se Hjadari ndodhen me dy deputetët e PS, Mirela Kumbaro dhe Senida Mesi, të cilat
kanë qenë pjesë e Qeverisë së Edi Ramës, si dhe zv/ministri i Jashtëm, Etjen Xhafaj.

Nuk është konfirmuar ende nëse Hajdari dhe zyrtarët e mazhorancës ndodheshin bashkë si pjesë
apo jo e një delegacioni shtetëror.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej