Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Një ditë para largimit nga Shqipëria, Glover takim me Zgurin

Nga Klodiana 0

Një ditë përpara se të largohet nga Shqipëria, shefja e grupit të vëzhguesve të OSBE/ODHIR-it, Audrey Glover është takuar me kreun e Komisionit Qëndror të Ztgjedhjeve Klement Zgurin.

Bëhet me dije se Glover ka kërkuaer takim tek a tek me Zgurin pa praninë as të anëtarëve ë tjerë të grupit të vëzhuesve si dhe anëtarëve të KQZ-së. Mësohet se tema të bisedës në këtë takim është panorama përfundimtare e procesit zgjedhor të 30 Qe4rshorit, problematikat e hasura në këtë proces.

Takimi është zhvilluar në zyrën e kreut të KQZ-së, Klement Zguri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej