Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nis pastrimi në Policinë e Shtetit, Shkarkohet Ardian Çipa

Nga Media 0

Shefi i Policisë në Sektorin e Krimeve në Policinë e Shtetit, Ardian Çipa, u shkarkua nga detyra ditën e sotme. Shkarkimi i tij do të pasojë me largime të 3 drejtorëve të Policisë në disa Qarqe.

Këto qarqe janë evidentuar se kanë qenë tepër problematike përsa i përket çështjes së trafikut të drogës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej