Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngjarje tragjike/ Mbytet shtetasi francez në lumin Buna

Nga Ejona 0

Ditën e sotme një ngjarje tragjike ka ndodhur në lumin Buna, në afërsi të fshatit Darragjat të Shkodrës.
Një shtetas i huaj është mbytur pak minuta më parë, ndërkohë që policia është nisur në vendin e ngjarjes.
Bëhet me dije se shtetasi i huaj ishte maroken me pasaportë franceze. Nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej