Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngjarje e rëndë/ Rrezikuan të mbyten në det, policia shpëton dy vajzat

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Qerretit, ku dy vajza të moshës 10 dhe 15 vjeçe kanë rrezikuar të mbyten në det.

Fatmirësisht për to ka ndërhyrë policia dhe ka bërë të mundur nxjerrjen e tyre nga deti.

Vajzat janë nisur me urgjencë drejt spitalit, ndërsa raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej