Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngjarje e rëndë në Pogradec, mbyten nënë e bijë në rezervuar

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në zonën e Pogradecit. Dyshohet se nënë e bijë janë mbytur në rezervuarin e Alarupit.

Policia dhe grupi hetimor janë nisur drejt vendit të ngjarjes, ndërsa priten detaje të reja në lidhje me rastin. Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes tragjike.
Policia dhe grupi hetimor janë nisur me shpejtësi drejt vendit të ngjarjes.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej