Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nexhmije Hoxha ka një sozi në moshën e andropauzës

Nga 27-shi 0

E veja e diktatorit, Nexhmije Hoxha u largua nga kjo botë në moshën 99 vjeçare. Shumë e cilësuan si vejusha e zezë që hëngri të gjithë shokët e burrit.

Gjithsesi mësohet se gruaja gati një shekullore ka një sozi që ta sjell të gjallë në moshën e andropauzës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej