Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

New York Times publikon pamjet: Ja si Irani goditi me raketa avionin ukrainas (film)

Nga 27.al 0

Gazeta e mirënjohur amerikane “New York Times” ka bërë publike pamjet e sulmit me dy raketa iraniane ndaj avionit civil ukrainas me 176 persona në bord. Tragjedia ndodhi në 8 janar.
Filmi tregon qartë se si brenda 30 sekondave me distancë nga njëra tjetra raketat godasin avionin në Teheran. Dy raketat janë hedhur nga një bazë iraniane 12 kilometra larg avionit.

Për filmin kliko këtu: Raketat iraniane godasin avionin ukrainas

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej