Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nënë për herë të katërt/ Kim Kardashian publikon foton dhe emrin e djalit

Nga Ejona 0

Kim Kardashian dhe Kanye West pak ditë më parë janë bërë prindër për herë të katërt.

Në një postim në Instagram ku publikon foton e djalit dhe emrin e tij, Kim shkruan “U lind dhe është perfekt”.

Vogëlushi është pagëzuar me emrin Psalm West.

Kujtojmë se çifti ka tre fëmijë, North, Saint dhe Chicago. Djali i katërt erdhi në jetë përmes një nëne surrogate, ashtu si Chicago.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej