Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Peshkonin me dinamit në lumin e Bistricës/ Plagosen dy persona

Nga Ejona 0

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas shpërthimit të një dinamiti në lumin e Bistricës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë kanalit të Cukës në Sarandë, ku dy personat ishin duke peshkuar me dinamit.

Të plagosur kanë mbetur shtetasit Ilirjan Llanaj 46 vjec dhe Manthjo Gunella 59 vjec, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej