Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Në Spanjë bie numri i vdekjeve, 164 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Nga Klodiana 0

Spanja vijon me uljen e zbritjes së numrit të viktimave pasi këtë javë e kanë nisur me 164 vdekje nga COVID-19.

Tashmë janë 25 mijë e 428 viktima në total teksa sot janë regjistruar vetë 358 të infektuar në 24 orë një rënie e ndjeshme krahasur me të dielën  që kishte 838.

Spanja është në prag të rihapjes dhe bashkë me Francën dhe Italinë po shënon ulje sa i përket shifrave të COVID.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej