Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Në Shqipëri në vend të votimit, godasin gishtin e madh me çekiç

Nga Media 0

Pas votimeve të 30 qershorit ku në garë ishin vetëm kandidatët e PS-së, ka filluar kontrolli se kush ka votuar apo jo, dje në 30 qershor.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë komentuar votimet edhe publikimet me foto të gishtit të madh ku tregon se ti e ke hedhur votën tënde.

Në rrjetet sociale kanë ironizuar duke  thënë se shumica që nuk kanë votuar të godasin gishtin e madh me çekiç për të treguar që kanë qenë pjesë e votimeve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej