Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Në kampanjën e markës prestigjioze YSL, Dua Lipa shfaqet me shqiponjë në dorë (Film)

Nga Klodiana 0

Në mesin e mijëra gjuhëve të botës, në kampanjën e re të një parfumi të markës ndërkombëtare Yves Saint Laurent, është zgjedhur edhe gjuha shqipe!

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është shfaqur me një shqiponjë në duar gjatë spotit të markës së parfumeve të famshme ndërkombëtare, “YSL Beauty”.

Video nis me këngëtaren e cila mban një shqiponjë në dorë dhe më pas e lë atë të lirë në qiell të hapur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej