Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndarja nga jeta e Fatmir Frashërit/ Admirim e respekt, çdo gjë e bënte me pasion

Nga 27.al 0

Nga Shpëtim Idrizi

E dhimshme të jesh i detyruar të shkruash për ndarjen nga jeta të një legjende të futbollit Shqiptar e të Tironës , Profesor Fatmir Frashërit ..
Kam patur privilegjin ta kem pasur Trajner me ekipin e Shpresave të 17 Nëndorit , ndjenim emocion , frikë , kureshtje nga një emër kaq i madh i Tironës por njohëm një Trajner modern për kohën , një profesor e petagog të jashtëzakonshem e një njeri të madh që çdo gjë e bënte me pasion ..
Admirim e respekt Profesor Fatmir Frashëri u prehsh në Paqe e në kujtimet e mirnjohjen e të gjith atyre që të kanë njohur!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej