Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

My name is krim, “ice cream”

Nga 27-shi 0

Pas publikimeve të gazetës gjermane Bild për shit-blerjen e votave në vendin tonë dhe pazareve të kryebashkiakut Vangjush Dako me pjesëtarin e grupit të “Avdylajve”, rrjetet sociale ironizojnë me kryebashkiakun e Durrësit.

Memet ironizojnë situatën politike ku ndodhet në formë tallëse duke përdorur dhe figurën e Vangjush Dakos.

“My name is krim, ice cream”, shkruhet në një meme të publikuar nga Lolita.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej