Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mourinho luan si portier, të gjithë sytë te ai (film)

Nga Media 0

Një ndeshje bamirësie ka bërë të mundur që të shikojmë Jose Mourinhon në portë.

Ndeshja e bamirësisë u luajt të shtunën në stadiumin “Loftus Road” për mbledhje fondesh për viktimat e zjarrit që ra në Kullën Grenfell.

Ish-futbollistë, këngëtarë dhe VIP-a morën pjesë në këtë ndeshje, ndërsa performanca e trajnerit të Manchester United shkaktoi shumë reagime në rrjetet sociale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej