Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Moti i keq/ Rrëzohen disa pisha në aksin rrugor Këlcyrë-Tepelenë, ndërhyjnë Forcat Zjarrfikëse

Nga Ejona 0

Ashtu sikurse edhe u paralajmëruar nga IGJEUM, moti i keq ka mbërthyer ditën e sotme të gjithë vendin.

Rreshjet e dendura të shiut dhe era e fortë kanë shkaktuar probleme edhe në qarkun e Gjirokatrës.

Pqr pasojë disa pisha janë rrëzuar duke bllokuar aksin rrugor Këlcyrë-Tepelenë gjë që ka sjellë probleme në qarkullimin e automjeteve.

Mësohet se Forcat e Shërbimit Zjarrfikës të Këlcyrës ndërhynë menjëherë dhe normalizuan situatën.

Pas punës së tyre, rruga u lirua dhe qarkullimi në këtë aks po vijon normalisht.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej