Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Mosha veç një numër”/ Si po e feston ditëlindjen Bleona Qereti? (foto)

Nga Ejona 0

Për bukuroshen shqiptare Bleona Qereti mosha duket të jetë veç një numër.

Këtë vit ditëlindjen e saj këngëtarja shqiptare ka zgjedhur të festojë në një resort lukzos në Meksikë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej